Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje : Hračka pro muže i ženy

Šukací stroje : Hračka pro muže i ženy

Fucking machine jsou určené pro muže i ženy. Žena si s nimi může užít maximální rozkoš, která bude probíhat tak dlouho, jak ona bude chtít. Může se nechat penetrovat do vagíny i do análu. Máte ráda dvojí penetraci? I tu vám některé stroje dopřejí. Stačí si jen zvolit vhodné nástavce. Jiné stroje se také zaměřují na stimulaci klitorisu.

Fucking machine bývá také stále oblíbenější pomůckou heterosexuálních i homosexuálních mužů.

koupit


Diskuse (16 komentářů)

Anet, (27. 02. 2013 08:37) Reagovat
[quote name="růžena"]Tak to je přeci fajn, že se myslí i na chlapy. Jen by mě zajímalo, jestli všechny šukací stroje jsou univerzální nebo jen některé. I když...takovýty křesílka těžko budou i pro chlapy...[/quote]Tak spíš takové ty, kde se dá odšroubovat vibrátor a našroubovat tam umělá vagína. To křesílko s vibárotorem - nevím...Nedávno jsem se takové křesílko viděla a od té doby o něm přemýšlím.:)
Veronika, (10. 04. 2013 05:47) Reagovat
Právě ty konstrukce, na které se dají našroubovat vibrátory atd. jsem asi nikde neviděla. Ne že bych je někdy přímo hledala, ale takovou pomůcku bych asi nepřehlédla.:)
markéta, (07. 06. 2013 08:51) Reagovat
[quote name="Veronika"]Právě ty konstrukce, na které se dají našroubovat vibrátory atd. jsem asi nikde neviděla. Ne že bych je někdy přímo hledala, ale takovou pomůcku bych asi nepřehlédla.:)[/quote]Hledej v internetovém sexshopu. Jsou přehledné a je to rozdělené podle kategorií, takže i když se v pomůckách třeba moc nevyznáš, najdeš relativně snadno, co hledáš.
zvídavá, (03. 07. 2013 08:52) Reagovat
Hračka je to každopádně zajímavá, ale osobní zkušenost ještě nemám...:)
Karin, (10. 09. 2013 07:42) Reagovat
[quote name="zvídavá"]Hračka je to každopádně zajímavá, ale osobní zkušenost ještě nemám...:)[/quote]Tak já myslím, že tolik lidí ještě tuhle erotickou pomůcku doma mít nebude, ale to se možná časem změní. Já o jejím pořízení v poslední době hodně uvažuju. Vzrušuje mě už jen ta představa erotické mašiny...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty