Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroj

Šukací stroj

_stroj

Máte kladný vztah k erotickým pomůckám? Nebráníte se jim a rádi je používáte při souloži či masturbaci? Od toho jsou na trhu a lidé je mají v oblibě. Těší se čím dál většímu zájmu. Mnozí se také obracejí na šukací stroje. Co to je? Jak to funguje? Na tyto a mnoho další otázky si odpovíme.

 

Co je to šukací stroj?

Šukací stroj zní možná trošku divně. Jde o překlad z anglického „fucking machine“ či „love machine“. A co si pod tím představit? Zjednodušeně můžeme říci, že jde o zařízení, které napodobuje kopulaci při souloži, a tak může uspokojovat ženy, ale i jsou určené i mužům.

Šukací stroje jsou poháněné různými systémy, jsou zakončené rozmanitými dildy a odlišná je i jejich rychlost, síla i tlak.

Uživatelky a uživatelé si šukací stoj pořizují kvůli neomezenému výkonu a výdrži. S tímto pomocníkem se vám nestane, že by už nemohl, zatímco vy jste nadržení a máte chuť si dát ještě jedno číslo. Vašemu tempu vždy postačí.

Fucking machine jsou různě složité stroje. Od toho se odvíjí i jejich cena. Můžete si pořídit šukací stroj za čtyři tisíce, ale i za deset a více tisíc. Záleží na tom, co od něj očekáváte.

 


Diskuse (20 komentářů)

MARCI, (29. 10. 2011 18:05) Reagovat
Já chci taky takovou hračičku domů, ale nevím, jak by se na to tvářil manžel. Navíc tuhle hračku asi jen tak doma neschovám...:)
TÝNA, (30. 11. 2011 13:15) Reagovat
Nu, to asi neschováš, tak do hry s touto hračkou zapoj taky svého manžela, ať má pocit, že je toho součástí.:)
MARCI, (11. 01. 2012 10:37) Reagovat
No, jde právě o to, že by nechtěl bejt zapojenej. Spíš bejt dotčenej, že mi nestačí, nebo by mě rovnou považoval za nějakou perverzačku.
ALICE, (01. 06. 2012 09:07) Reagovat
Tak záleží, jak to kdo má doma nastavený. Můj partner se v sexu nebrání snad ničemu, takže mě by to prošlo, ale zatím o tom jen uvažuju.
Zuza, (20. 08. 2012 08:53) Reagovat
Tak můj přítel ví, že používám vibrátory a nevadí mu to, nebo alespoň mi to nikdy neřekl, ale nevím, jak by se tvářil na šukací stroj. Přeci jenom už je to trochu speciálnější pomůcka.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty