Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje jako pomůcka v BDMS

Šukací stroje jako pomůcka v BDMS

Fucking machine je používán při masturbaci, ale velké oblibě se těší i při BDSM hrátkách. Žena či muž, na kterých je šukací stroj aplikován, představuje otroka, se kterým si druhý člověk může dělat, co chce. Mnohdy se k přístroji nechávají přivazovat. Nemohu se bránit, ani zastavit stroj. Pro některé lidi je představa této stimulace bez možnosti úniku velmi vzrušující.

koupit


Diskuse (15 komentářů)

Elvíra, (22. 07. 2013 06:22) Reagovat
A máte někdo nějaký konkrétní šukací stroj doma? A kde jste ho případně koupili a jak jste s ním spokojení?
Irma, (07. 10. 2013 09:24) Reagovat
[quote name="Elvíra"]A máte někdo nějaký konkrétní šukací stroj doma? A kde jste ho případně koupili a jak jste s ním spokojení?[/quote]Bohužel ještě nemám, ale už dlouho o něm přemýšlím. Dřív jsem se na ně dívala na zahraničních webech, ale asi už i u nás se postupně dostávají do popředí.
Vašek, (05. 03. 2015 11:31) Reagovat
To by se asi líbilo mojí mladý, ta je úplně hotová z různých takových strojů, ne že by je doma měla, ale vždycky, když koukáme na nějaký péčko, tak básní, až mi to trochu vadí. Má přece mě.
nin, (29. 04. 2015 18:09) Reagovat
Tak pro mě je to trochu moc. Ostatním však přeju příjemnou zábavu. Já zatím zůstanu u svých menších hraček. Mám doma vibrátor, dildo a venušiny kuličky - prostě takovou tu základní klasiku.
Soňa, (09. 06. 2015 13:47) Reagovat
[quote name="nin"]Tak pro mě je to trochu moc. Ostatním však přeju příjemnou zábavu. Já zatím zůstanu u svých menších hraček. Mám doma vibrátor, dildo a venušiny kuličky - prostě takovou tu základní klasiku.[/quote]I tak toho máš víc než já a troufnu si tvrdit i než většina žen. Nebo jsou fakt už erotické pomůcky tak rozšířený?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty