Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jak se šukací stroje regulujeme?

Jak se šukací stroje regulujeme?

Vymyslet regulaci u fucking machine je poměrně složitým úkolem. Dnešní stroje mají však promyšlené systémy, které vám ji zajišťují. Různé motory se odlišně regulují. Automatická regulace u strojů určitě mnohé potěší, ale některým toto nastavení může nevyhovovat, např. počáteční rychlost je pro ně hodně pomalá a stimuluje je málo. Oblíbené jsou šukací mašiny na dálkové ovládání. Každý uživatel si tak může sám regulovat rychlost a sílu vibrací.

U BDSM často reguluje výkon stroje dominantní osoba a uživatel šukacího stroje se jen podřizuje.

koupit


Diskuse (13 komentářů)

Filip, (20. 05. 2014 18:56) Reagovat
[quote name="gábi"]Já myslím, že pod termínem šukací stroj si každý představuje něco jiného a celkově asi najdete různé pomůcky i v jiném pojetí, než je uvedené v tomto článku. Proto to také někdo považuje za perverzní, protože si představuje kdoví co, ale ono to tak horké není.[/quote]Trošíčku perverze nemusí být na škodu, ale jen trošku. Nic se nemá přehánět. Mám rád, když je holka "trochu nemravná", ale zase, že bych chtěl dělat nějaký perverznosti, to rozhodně ne.
dd, (04. 09. 2014 15:05) Reagovat
Ať žije technický pokrok, domů bych si takovou mašinu asi nepořídila (neutajila bych ji a natolik otevřená zase nejsem), ale jsem ráda, že i v sexuálním průmyslu to jde dopředu. Já to nejlíp sleduju na vibrátorech.
Chan, (04. 12. 2014 13:47) Reagovat
Zajímavé počteníčko. Zkusím o těhle mašinkách zjistit víc. Nic velkého bych si domů nepořídila, ale některé ty kompaktní křesílka nevypadají vůbec špatně.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty