Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jak se šukací stroje regulujeme?

Jak se šukací stroje regulujeme?

Vymyslet regulaci u fucking machine je poměrně složitým úkolem. Dnešní stroje mají však promyšlené systémy, které vám ji zajišťují. Různé motory se odlišně regulují. Automatická regulace u strojů určitě mnohé potěší, ale některým toto nastavení může nevyhovovat, např. počáteční rychlost je pro ně hodně pomalá a stimuluje je málo. Oblíbené jsou šukací mašiny na dálkové ovládání. Každý uživatel si tak může sám regulovat rychlost a sílu vibrací.

U BDSM často reguluje výkon stroje dominantní osoba a uživatel šukacího stroje se jen podřizuje.

koupit


Diskuse (13 komentářů)

Baří, (16. 04. 2013 09:40) Reagovat
[quote name="Kate"]Chtěla bych si pořídit nějaký šukací stroj, můžete mi poradit nějaký osvědčený model?[/quote]Tak u nás asi vede ten sybian, nebo jak se to přesně jmenuje- různé sedátka s připevněným umělákem.:)
luky, (21. 05. 2013 05:49) Reagovat
To koukám, co pro ženský existuje za hračky. Teď už se nedivím, že žádnou nemůžu najít, když ty, které jsou samy, jsou doma zalezlí s podobnými pomůckami.:)
Barbarka, (29. 05. 2013 08:40) Reagovat
[quote name="luky"]To koukám, co pro ženský existuje za hračky. Teď už se nedivím, že žádnou nemůžu najít, když ty, které jsou samy, jsou doma zalezlí s podobnými pomůckami.:)[/quote]Ano, to tak horký nebude. Neřekla bych, že je zas tolik ženských, co jsou zalezlý doma a užívají si se šukacím strojem.
gábi, (21. 06. 2013 11:55) Reagovat
Já myslím, že pod termínem šukací stroj si každý představuje něco jiného a celkově asi najdete různé pomůcky i v jiném pojetí, než je uvedené v tomto článku. Proto to také někdo považuje za perverzní, protože si představuje kdoví co, ale ono to tak horké není.
Saša, (11. 03. 2014 11:18) Reagovat
Regulaci by si asi každá ženská měla moci nastavit na šukací mašině sama, přeci jen každé vyhovuje něco jiného, ale zase i moment překvapení může být zajímavý. Já zatím o šukací mašině neuvažuju, ale každopádně je to zajímavý výrobek.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty