Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje : vlastnosti

Šukací stroje : vlastnosti

Obecně jsme si řekli o různých vlastnostech fucking machine. Je jich opravdu hodně a podle nich se můžete rozhodnout, jaký stroj vám bude nejvíce vyhovovat.

Fucking machine mají různý vzhled. Některé stroje jsou poměrně velké, jiné jsou menší a šikovně skladné. Pokud chcete opravdu vypracovaný stroj s mnoha funkcemi, musíte se smířit s tím, že vám zabere více místa.

Jaké aspekty při výběru konkrétního stroje vzít v potaz? Pojďme se seznámit se základními vlastnostmi, které šukací stroje mají.

 

Rychlost

U některých fucking machine je rychlost nastavitelná, u jiných je daná. Šukací stroje zvládají až několik šuků za vteřinu. Rychlost tedy lze vyvinout opravdu velkou. Dříve byly více rozšířené stroje vyráběné podomácku, které dosahovaly rychlosti až 10 šuků za vteřinu. Je třeba si uvědomit, že tyto výrobky nejsou jištěné a obrovská rychlost, kterou jsou schopni vyvinout, je nebezpečná. To by mělo být varováním pro všechny domácí kutily.

U některých modelů se rychlost postupně zvyšuje, ale můžete si ji také sami nastavit.

SílaTIP : Robertky na elektrický pohon - šukací stroje . Pro sexuálně neukojené ženy i muže.

Nastavit sílu, se kterou bude dildo penetrovat vagínu či anál, není jednoduché. Vývojáři a konstruktéři zde musí myslet na bezpečnost a na to, že vagína i konečník jsou velmi citlivé. Každý stroj si s tímto úkolem poradí různě. Vybírejte takové šukací stroje, které mají pojistku proti vyklouznutí z vagíny či z análu, tj. takový systém, který zabrání tomu, aby dildo proniklo tam, kam nemá.

Pohon

Na trhu jsou různé typy šukacích strojů. Nejčastějšími jsou:

  • s klikovou hřídelí: Fungují na elektromotor, na který je napojená jednoduchá převodovka nebo řemenice. Je to nejen jednoduché, ale také levné řešení, a proto se nejčastěji setkáte s těmito stroji.
  • hydraulické: Používají se méně. Důvodem je vysoká cena, ale může zde hrozit i nebezpečí, které spočívá v tom, že hydraulické zařízení je schopné vyvinout velkou sílu.
  • pneumatické: Tyto stroje mají místo elektromotoru kompresor. Pohyby didla jsou tu vytvářené změnami tlaku. Mají velmi bezpečný systém.

Zdvih

U šukacích strojů je také velmi důležitý zdvih, který představuje vzdálenost bodu na dildu při pohybu z vagíny a do vagíny. Máme různě silné stroje. Jejich pohyb je kolem čtyř centimetrů. Mohli bychom říci, že to je průměr. Můžete však sehnat i modely, které mají zdvih přes 10 cm.

Hluk

Problémem některých šukacích strojů je, že jsou poměrně hlučné, což je dáno během elektromotorů, ale i převodovým ústrojím. Očekává se však, že v budoucnu budou stroje tišší.

koupit


Diskuse (8 komentářů)

LINDA, (23. 02. 2012 08:38) Reagovat
Kdybych si už kupovala nějaký šukací stroj, tak spíše menší. Něco skladného a ne abych to musela mít roztelené doma v ložnici...
TERKA, (29. 05. 2012 04:41) Reagovat
Zajímalo by mě, jak je to s hlučností těchto strojů. Jestli se dá třeba s ním být vedle v pokoji, aniž by někdo ve vedlejší pokoji věděl, co provádím.
Vlasta, (11. 07. 2012 08:39) Reagovat
Já myslím, že s tou hlučností to nebude tak žhavý. Asi jako vibrátor...
Bára, (28. 12. 2012 09:30) Reagovat
Není to sbíječka. Jsem přesvědčená, že hlučnost u těchto stroječků není problémem, spíš by mě zajímala cena. Asi to nebude nejlevnější...
Julie, (21. 02. 2013 13:50) Reagovat
Viděla jsem nedávno v jednom sexshopu takové křesílko s vibrátorem. Vypadalo to dobře a díky tomu, že křesílko je nafukovací, tak to bude i skladné. Nevím, jestli se zrovna tohle nazývá šukací stroj,, ale myslím, že jo.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty