Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje : vlastnosti

Šukací stroje : vlastnosti

Obecně jsme si řekli o různých vlastnostech fucking machine. Je jich opravdu hodně a podle nich se můžete rozhodnout, jaký stroj vám bude nejvíce vyhovovat.

Fucking machine mají různý vzhled. Některé stroje jsou poměrně velké, jiné jsou menší a šikovně skladné. Pokud chcete opravdu vypracovaný stroj s mnoha funkcemi, musíte se smířit s tím, že vám zabere více místa.

Jaké aspekty při výběru konkrétního stroje vzít v potaz? Pojďme se seznámit se základními vlastnostmi, které šukací stroje mají.

 

Rychlost

U některých fucking machine je rychlost nastavitelná, u jiných je daná. Šukací stroje zvládají až několik šuků za vteřinu. Rychlost tedy lze vyvinout opravdu velkou. Dříve byly více rozšířené stroje vyráběné podomácku, které dosahovaly rychlosti až 10 šuků za vteřinu. Je třeba si uvědomit, že tyto výrobky nejsou jištěné a obrovská rychlost, kterou jsou schopni vyvinout, je nebezpečná. To by mělo být varováním pro všechny domácí kutily.

U některých modelů se rychlost postupně zvyšuje, ale můžete si ji také sami nastavit.

SílaTIP : Robertky na elektrický pohon - šukací stroje . Pro sexuálně neukojené ženy i muže.

Nastavit sílu, se kterou bude dildo penetrovat vagínu či anál, není jednoduché. Vývojáři a konstruktéři zde musí myslet na bezpečnost a na to, že vagína i konečník jsou velmi citlivé. Každý stroj si s tímto úkolem poradí různě. Vybírejte takové šukací stroje, které mají pojistku proti vyklouznutí z vagíny či z análu, tj. takový systém, který zabrání tomu, aby dildo proniklo tam, kam nemá.

Pohon

Na trhu jsou různé typy šukacích strojů. Nejčastějšími jsou:

  • s klikovou hřídelí: Fungují na elektromotor, na který je napojená jednoduchá převodovka nebo řemenice. Je to nejen jednoduché, ale také levné řešení, a proto se nejčastěji setkáte s těmito stroji.
  • hydraulické: Používají se méně. Důvodem je vysoká cena, ale může zde hrozit i nebezpečí, které spočívá v tom, že hydraulické zařízení je schopné vyvinout velkou sílu.
  • pneumatické: Tyto stroje mají místo elektromotoru kompresor. Pohyby didla jsou tu vytvářené změnami tlaku. Mají velmi bezpečný systém.

Zdvih

U šukacích strojů je také velmi důležitý zdvih, který představuje vzdálenost bodu na dildu při pohybu z vagíny a do vagíny. Máme různě silné stroje. Jejich pohyb je kolem čtyř centimetrů. Mohli bychom říci, že to je průměr. Můžete však sehnat i modely, které mají zdvih přes 10 cm.

Hluk

Problémem některých šukacích strojů je, že jsou poměrně hlučné, což je dáno během elektromotorů, ale i převodovým ústrojím. Očekává se však, že v budoucnu budou stroje tišší.

koupit


Diskuse (8 komentářů)

Iva, (15. 03. 2013 06:41) Reagovat
Asi jsem viděla stejné křesílko. Musím se přiznat, že i mě hodně láká. Musí to být správný odvaz.
Veronika, (08. 04. 2014 10:16) Reagovat
Já tedy pořád ještě nevím, co přesně si představit pod pojmem šukací stroj. Taky si představuju nějakou pořádnou mašinu, ale když tady mluvíte o tom nafukovacím křesíku, tak to už jsem také někde viděla...
Berry, (04. 02. 2015 13:38) Reagovat
[quote name="Veronika"]Já tedy pořád ještě nevím, co přesně si představit pod pojmem šukací stroj. Taky si představuju nějakou pořádnou mašinu, ale když tady mluvíte o tom nafukovacím křesíku, tak to už jsem také někde viděla...[/quote]tak oni jsou tyhle pomůcky různé, ale já myslím, že jsou spíš rozšířený v jiných zemích než u nás. Pár jsem jich sice viděl, ale ne moc, ale je fakt, že jsem je nikdy nehledal cíleně.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty