Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jaké máme šukající stroje?

Jaké máme šukající stroje?

Love Machine (šukací stroje) jsou velmi rozmanité a na trhu jsou k sehnání různé druhy. Stačí si jen vybrat optimální kompromis mezi vlastnostmi a cenou. Stroje mají obrovské možnosti a využití. Sežene dokonce i modely mající své vlastní lůžko, které je velmi pohodlné a při masturbaci ho maximálně oceníte. Jde o lůžko a nafukovací hranol mající mechaniku a zdroj. Mnohé stroje mají dálkové ovládání. Jiné vám nabízejí protiskluzové plochy atd.

V České republice můžete najít cca 30 různých modelů. Určitě si z této široké nabídky vyberete i vy stroj, který se stane vaším věrným společníkem pro okamžiky plné touhy. Zažijte s ním i vy nejeden bouřlivý orgasmus.

koupit


Diskuse (19 komentářů)

Soňa, (19. 11. 2012 14:09) Reagovat
[quote name="Darin"]Zaujalo mě, že se v textu píše o třiceti modelech, které se vyrábějí. Docela by mě zajímalo, jestli je někde mají a jak jednotlivé modely vypadají.[/quote]Já tedy konkrétně nabídku neznám. Určitě záleží na konkrétním sexshopu, ale nezdá se mi, že by u nás byl výběr tak velký. Většinou jsem viděla v sexshopech jeden, dva modely v podobě křesílek...
Carry, (29. 12. 2012 12:24) Reagovat
Soňo, já myslím, že u nás ta nabídka tak velká nebude, ale zase když člověk bude mít zájem o zapátrá po internetových sexshopech, určitě se něco vhodného najde. Já zatím spíš četla texty jen tak pro zajímavost, nějak mě to zatím neláká.
Veronika, (23. 01. 2013 10:55) Reagovat
[quote name="Carry"]Soňo, já myslím, že u nás ta nabídka tak velká nebude, ale zase když člověk bude mít zájem o zapátrá po internetových sexshopech, určitě se něco vhodného najde. Já zatím spíš četla texty jen tak pro zajímavost, nějak mě to zatím neláká.[/quote]Je jich míň, ale k dostání jsou. Já jsem ještě po nich nějak zvlášť nepátrala, i když o nich také přemýšlím...
BV, (24. 04. 2013 06:43) Reagovat
Nějaké jsou na trhu. Jejich konkrétní nabídka se odvíjí od toho, jaký sexshop oslovíš, ale je jich dost, takže určitě si vybereš.
Nina, (16. 07. 2013 06:09) Reagovat
Co já si jen pořídím domů...Jdou zase na něm choutky a hledám nějaký nový stroječek nebo klidně i pořádnej stroj, ale jasnější představu stále nemám.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty