Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jaké máme šukající stroje?

Jaké máme šukající stroje?

Love Machine (šukací stroje) jsou velmi rozmanité a na trhu jsou k sehnání různé druhy. Stačí si jen vybrat optimální kompromis mezi vlastnostmi a cenou. Stroje mají obrovské možnosti a využití. Sežene dokonce i modely mající své vlastní lůžko, které je velmi pohodlné a při masturbaci ho maximálně oceníte. Jde o lůžko a nafukovací hranol mající mechaniku a zdroj. Mnohé stroje mají dálkové ovládání. Jiné vám nabízejí protiskluzové plochy atd.

V České republice můžete najít cca 30 různých modelů. Určitě si z této široké nabídky vyberete i vy stroj, který se stane vaším věrným společníkem pro okamžiky plné touhy. Zažijte s ním i vy nejeden bouřlivý orgasmus.

koupit


Diskuse (19 komentářů)

Daniel, (19. 07. 2013 03:49) Reagovat
[quote name="Nina"]Co já si jen pořídím domů...Jdou zase na něm choutky a hledám nějaký nový stroječek nebo klidně i pořádnej stroj, ale jasnější představu stále nemám.[/quote]Však ono se něco najde. Pomůcek je hodně, já mám zrovna vybranou jednu umělou vagínu. Zaujalo mě, že i ty šukací stroje mají měnitelné nástavce a některé jsou i na umělé vagíny. to by mohlo bejt fakt dobrý.
Easy, (03. 09. 2013 11:17) Reagovat
Nabízím šukací stroje k vyzkoušení.Dva tipypodobný jako monkay rocker a klasický malý a silný s motorem nastavitelný na všechny polohy.Hodí se i do malého bytu. Případně i prodám,nebo vyrobím modifikaci.Kontaktujte mne easyx123@seznam.cz
Kathy, (01. 12. 2014 06:02) Reagovat
Už ten název mi přijde trochu silný, mám ráda své malé erotické pomůcky, takže tohle zatím ne, i když jsou to asi opravdu zajímavé pomůcky.:)
Gabča, (19. 05. 2015 15:41) Reagovat
[quote name="Easy"]Nabízím šukací stroje k vyzkoušení.Dva tipypodobný jako monkay rocker a klasický malý a silný s motorem nastavitelný na všechny polohy.Hodí se i do malého bytu. Případně i prodám,nebo vyrobím modifikaci.Kontaktujte mne easyx123@seznam.cz[/quote]Tak vypadá to zajímavě, ale trochu bych se bála té vlastní výroby, přeci jen tam asi nemůže být tak podchycená ta bezpečnost. I když spíš se zajímám tak obecně, asi bych si přímo šukací stroj nechtěla pořídit, zatím...:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty