Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroj

Šukací stroj

_stroj

Máte kladný vztah k erotickým pomůckám? Nebráníte se jim a rádi je používáte při souloži či masturbaci? Od toho jsou na trhu a lidé je mají v oblibě. Těší se čím dál většímu zájmu. Mnozí se také obracejí na šukací stroje. Co to je? Jak to funguje? Na tyto a mnoho další otázky si odpovíme.

 

Co je to šukací stroj?

Šukací stroj zní možná trošku divně. Jde o překlad z anglického „fucking machine“ či „love machine“. A co si pod tím představit? Zjednodušeně můžeme říci, že jde o zařízení, které napodobuje kopulaci při souloži, a tak může uspokojovat ženy, ale i jsou určené i mužům.

Šukací stroje jsou poháněné různými systémy, jsou zakončené rozmanitými dildy a odlišná je i jejich rychlost, síla i tlak.

Uživatelky a uživatelé si šukací stoj pořizují kvůli neomezenému výkonu a výdrži. S tímto pomocníkem se vám nestane, že by už nemohl, zatímco vy jste nadržení a máte chuť si dát ještě jedno číslo. Vašemu tempu vždy postačí.

Fucking machine jsou různě složité stroje. Od toho se odvíjí i jejich cena. Můžete si pořídit šukací stroj za čtyři tisíce, ale i za deset a více tisíc. Záleží na tom, co od něj očekáváte.

 


Diskuse (20 komentářů)

Marťula, (27. 03. 2013 08:42) Reagovat
[quote name="Karolína"]Zrovna nedávno mi vyprávěla kamarádka, že si něco podobného pořídila. Tedy podle vyprávění si myslím, že jde o tohle. Já jsem trochu zdržennlivější...Zatím jsem jen u vibrátorů.[/quote]Tak to já už zkusila hodně erotických hraček, ale tohle také ještě ne.
Jarmila, (23. 04. 2013 05:33) Reagovat
Já se teprve chystám koupit si svůj první vibrátor, takže myslím, že tohle by pro mě byl silný kalibr, ale když někdo už zkusil různé pomůcky a láká ho tohle, tak proč ne.:)
Elvíra, (06. 05. 2013 10:12) Reagovat
[quote name="Jarmila"]Já se teprve chystám koupit si svůj první vibrátor, takže myslím, že tohle by pro mě byl silný kalibr, ale když někdo už zkusil různé pomůcky a láká ho tohle, tak proč ne.:)[/quote]Já mám třeba doma poměrně hodně erotických pomůcek, ale šukací stroj mě neláká. Spíš je to ne o množství pomůcek, ale jak je každý nastavený. Každému se líbí něco jiného.
Irma, (20. 06. 2013 08:29) Reagovat
Původně jsem si šukací stroj představovala trochu jinak, ale i tak, když jsem na nějaké pomůcky takto označené koukala, je to lákavé...
Linda, (26. 07. 2013 11:42) Reagovat
Jo, je asi bezva mít něco, co jede pořád... :lol: Ale zatím mám dost sexu, tak to nepotřebuju, ale třeba jednou si ráda nějakou šukací mašinu vyberu.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty