Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroj

Šukací stroj

_stroj

Máte kladný vztah k erotickým pomůckám? Nebráníte se jim a rádi je používáte při souloži či masturbaci? Od toho jsou na trhu a lidé je mají v oblibě. Těší se čím dál většímu zájmu. Mnozí se také obracejí na šukací stroje. Co to je? Jak to funguje? Na tyto a mnoho další otázky si odpovíme.

 

Co je to šukací stroj?

Šukací stroj zní možná trošku divně. Jde o překlad z anglického „fucking machine“ či „love machine“. A co si pod tím představit? Zjednodušeně můžeme říci, že jde o zařízení, které napodobuje kopulaci při souloži, a tak může uspokojovat ženy, ale i jsou určené i mužům.

Šukací stroje jsou poháněné různými systémy, jsou zakončené rozmanitými dildy a odlišná je i jejich rychlost, síla i tlak.

Uživatelky a uživatelé si šukací stoj pořizují kvůli neomezenému výkonu a výdrži. S tímto pomocníkem se vám nestane, že by už nemohl, zatímco vy jste nadržení a máte chuť si dát ještě jedno číslo. Vašemu tempu vždy postačí.

Fucking machine jsou různě složité stroje. Od toho se odvíjí i jejich cena. Můžete si pořídit šukací stroj za čtyři tisíce, ale i za deset a více tisíc. Záleží na tom, co od něj očekáváte.

 


Diskuse (20 komentářů)

Vilma, (07. 08. 2013 04:37) Reagovat
[quote name="Linda"]Jo, je asi bezva mít něco, co jede pořád... :lol: Ale zatím mám dost sexu, tak to nepotřebuju, ale třeba jednou si ráda nějakou šukací mašinu vyberu.[/quote]Jede pořád, ale také může vypadnout elektřina nebo dojít baterky. Nevím, na co to je.:) Ale asi menší pravděpodobnost než že selže chlap.:)
Moni, (11. 06. 2014 05:35) Reagovat
Zajímavý přístup, já si radši ponechám chlapa, sice nemůže "jet pořad", ale má zase jiné přednosti. :-*
Bárčisko, (11. 07. 2014 17:35) Reagovat
Jj, ať se daří všemožným mašinkám. Člověk alespoň nemá roupy, když doma nějakou dobu není sex. Takovouhle mašinu sice nemám, ale zato mám jiná udělátka.:)
Mary, (01. 10. 2014 08:37) Reagovat
Asi teprve před dvěma lety jsem začala s erotickými pomůckami experimentovat a musím říct, že je to super pomůcky. Erotických hraček je takoví množství a jak jsou důmyslné...Jupí.
Janule, (13. 01. 2015 13:27) Reagovat
Tak to jsem byla docela zvědavá, co se skrývá za pomůckou šukací stroje. Docela zajímavé. Ale nějak extra "sběratel erotických pomůcek" nejsem, tak si to zatím nechám ujít. Spíš bych brala tip na nějaký venušiny kuličky. Nemáte někdo zkušenosti s tím, který jsou dobrý. Třeba ne konrétní model, ale třeba materiál.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty