Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroj

Šukací stroj

_stroj

Máte kladný vztah k erotickým pomůckám? Nebráníte se jim a rádi je používáte při souloži či masturbaci? Od toho jsou na trhu a lidé je mají v oblibě. Těší se čím dál většímu zájmu. Mnozí se také obracejí na šukací stroje. Co to je? Jak to funguje? Na tyto a mnoho další otázky si odpovíme.

 

Co je to šukací stroj?

Šukací stroj zní možná trošku divně. Jde o překlad z anglického „fucking machine“ či „love machine“. A co si pod tím představit? Zjednodušeně můžeme říci, že jde o zařízení, které napodobuje kopulaci při souloži, a tak může uspokojovat ženy, ale i jsou určené i mužům.

Šukací stroje jsou poháněné různými systémy, jsou zakončené rozmanitými dildy a odlišná je i jejich rychlost, síla i tlak.

Uživatelky a uživatelé si šukací stoj pořizují kvůli neomezenému výkonu a výdrži. S tímto pomocníkem se vám nestane, že by už nemohl, zatímco vy jste nadržení a máte chuť si dát ještě jedno číslo. Vašemu tempu vždy postačí.

Fucking machine jsou různě složité stroje. Od toho se odvíjí i jejich cena. Můžete si pořídit šukací stroj za čtyři tisíce, ale i za deset a více tisíc. Záleží na tom, co od něj očekáváte.

 


Diskuse (20 komentářů)

Anton, (23. 08. 2012 09:14) Reagovat
No, nevím, jak bych se tvářil, kdybych přišel domů z práce a v ložnici by byl šukací stroj. Pravda...lepší, než kdybych tam našel cizího chlapa, ale stejně...
Jirka, (05. 09. 2012 09:04) Reagovat
Mě by se to docela líbilo. Líbí se mi na mé partnerce, když v sexu dělá něco trošku ujetého. Vzrušuje mě to.:)
Pepa, (24. 09. 2012 13:24) Reagovat
Nevím, jak bych se tvářil, kdyby si to moje partnerka koupila, asi bych byl trochu překvapenej, ale souhlasím s tím, že je vzrušující koukat na přítelkyni, když si hraje sama se sebou.
Soňa, (30. 11. 2012 18:40) Reagovat
[quote name="Zuza"]Tak můj přítel ví, že používám vibrátory a nevadí mu to, nebo alespoň mi to nikdy neřekl, ale nevím, jak by se tvářil na šukací stroj. Přeci jenom už je to trochu speciálnější pomůcka.:)[/quote]tak pořád je to jen pomůcka, lepší než cizí chlap. I když jsem zatím o šukacím stroji nepřemýšlela, věřím, že je to zajímavá pomůcka. Možná jednou...
Karolína, (26. 03. 2013 09:30) Reagovat
Zrovna nedávno mi vyprávěla kamarádka, že si něco podobného pořídila. Tedy podle vyprávění si myslím, že jde o tohle. Já jsem trochu zdržennlivější...Zatím jsem jen u vibrátorů.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty